PayLasıM ForMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasıM ForMu

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

msn de gıcık oldugun birimi var gelin bizde onu gicik edelim...

YazarMesaj
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : msn de gıcık oldugun birimi var gelin bizde onu gicik edelim... 441010
Rep gücü : 0

msn de gıcık oldugun birimi var gelin bizde onu gicik edelim... Empty
MesajKonu: msn de gıcık oldugun birimi var gelin bizde onu gicik edelim...   msn de gıcık oldugun birimi var gelin bizde onu gicik edelim... EmptyPaz Mart 08, 2009 6:41 pm

güzel bir eğlence..

Bu yöntemi kendim şahsen denedim ve başarılı oldum.
Diyelim msn listenizde gıcık olduğunuz biri var. Hatta sizi engellendiğini anladığınız biri var. ıntikam almak istiyorsanız. şimdi anlatıcağım yol ile onu çıldırtabilirsiniz..
Msn Messenger dan posta kutunuza yani hotmail hesabına girin...
Mail gönderme kısmına gelin ve kime yapıcaksanız onun adresini yazın..
KOnu bölümüne anlamlı bişeyler yazın. (Misal sizi engellemiş ise "Neden engellendin" diye yazabilirsiniz)
Msj bölümüne ise istediğinizi yazın...
Buraya kadar herşey sanki normal bir mail atarmış gibi.. ışin esas kısmı şimdi başlıyo..
"Gönder" yada "send" tuşuna birer saniye aralıkla istediğinz kadar basın. ıçinizden "1001, 1002, 1003" diye saYasak Kelime mousenuza tıklayın.Elinizi alıştırdığınız zaman daha kolay olucak. Siz mail gönderdikçe karşı tarafa sürekli "1 yeni e-postanız var" seçeneği arka arkaya hiç durmadan gidecektir ve o kişi bunu messengerinda arka arkaya açılan pencerelerle görücektir.
şimdi buna flood mail diyebilirsiniz. Ama flood mailleri belirli programla yaparsınız. Bu yöntem için programa falan ihtiyaç yok....
Umarım işinize yarar....

Emeğe Saygı Lutfen...
http://hadi.forummum.com

msn de gıcık oldugun birimi var gelin bizde onu gicik edelim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» çok gıcık bi soru?
» Xp'nin Açılış Ekranından Sıkıldınızmı?Gelin Değiştirelim