PayLasıM ForMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasıM ForMu

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Abi ben korkarım şimdi diyen okumasın +18

YazarMesaj
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : Abi ben korkarım şimdi diyen okumasın +18 441010
Rep gücü : 0

Abi ben korkarım şimdi diyen okumasın +18 Empty
MesajKonu: Abi ben korkarım şimdi diyen okumasın +18   Abi ben korkarım şimdi diyen okumasın +18 EmptyÇarş. Mart 04, 2009 8:05 pm

taşucunda okuyorum.bir öğrenci evinde kalıyorum.olay kısaca şu:
bir gece rüyamda bir hayalet görüyorum.agzımı tutuyor ve elinin sogukluguna uyanıyorum.saat 02:30
ertesi gece aynı sekilde soguk bir el uyandırıyor beni.saat 02:30
ve sonraki 2 hafta değişik olaylar takip ediyor beni.mesela bir gece yagmurda yürüyen bir kadının topuk sesine uyanıyorum.bardaktan boşalırcasına yagmur yagıyor ve evin etrafında,bir topuğun ses cıkaracagı beton yok.her yer camur.cesaretimi topluyorum ve arkadasımın yanına gidip ona anlatıyorum.sacmalama diyor yagmur yagmıyor ki....saat 02:30daha sonra yine yagmurlu bir gecede uyanıyorum.balkondaki camasırları toplamak için balkona cıkıyorum.dizime kadar ıslanıyorum yagmurda.ve o yagmurda bir damla bile su değmemiş,peceteden yapılmış bir gül buluyorum balkon demirinde.kupkuru.ve hala sakladığım bir gül.şimdi adanadayım ama başka evde kalınca ya da evde tekken agzımı tutan hayalet rüyama geliyor.hep aynı saatte.02:30
ne buyurur sunuz?

alintidir
http://hadi.forummum.com

Abi ben korkarım şimdi diyen okumasın +18
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arkadaşlar şimdi şuanda canınız en çok ne istiyo??