PayLasıM ForMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasıM ForMu

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Gece evde Asla Tek Kalmayın..

YazarMesaj
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : Gece evde Asla Tek Kalmayın.. 441010
Rep gücü : 0

Gece evde Asla Tek Kalmayın.. Empty
MesajKonu: Gece evde Asla Tek Kalmayın..   Gece evde Asla Tek Kalmayın.. EmptySalı Şub. 17, 2009 9:56 pm

Bir gün ewde tek başıma oturmuş gece müzik dinliyorum!birden bir ses geldi we önce duymamazlıktan geldim sonra yine gelince bu sefer kalktım içeri odaya gittim!tüm odaların kapısı kapalı halbuki bn içeri giderken ew hava alsın diye açık bırakmıştım rüzgar yapmıştır heralde dedim ve yeniden kapıları açtım baktım tüm pencereler kapalı şok oldum adeta!sonra kendi kendime bunda korkacak bişey yok demek ki yanlış hatırlıyosun dedim ve içeri gittim yine aynı ses aldırış etmedim bi daha aynı ses yine aldırış etmedim sonra telefon çaldı telefon da benim odamdaydı içeri gitiim baktımm ki bi özel numara açtım we garip bir ses odana gir we yatağana bak dedi bende ben zaten odamdayım salak dedim we telefon bi ÇIĞLIK üzerine kapandı biri muhtemelen şaka yapıyodur dedim we bnde telefonu kapattım!arkamı döndüğümdebirde ne göreyim YATAĞIMIN ÜZERİNDE TANINMAYACAK BİR HALE GETİRİLMİŞ OLARK Bİ KIZ WAR BİR ÇIĞILIK ATTIM!we telefonum çaldı seninde sonun böyle olacak dedi ve kapattı. o an çokk korktum!sonra etkisi geçti fAKAT aylar sonra ben ewde yine otururken biri üstüme üstüme gelmeye başladı we bana SENİNDE SONUN BÖYLE OLACAK dedi o an bi travma geçirdim ve bayıldım uyandığımda tanınmayacak hale gelmiştim we olaylara dair hiç bir şey hatırlamıyordum!arkadaşımı arayıp hmn yanıma çağırdım o da bana yaşadıklarımı we 3 ay boyunca yoğun bakımda tedavi gördüğümü we 3 ay boyunca hiç ayılmadığımı anlattı!o bunları anlatırken herşeyi hatırlamaya başlamıştım.olayın etkisiyle doğal olarak o günden sonra hiç ewde tek kalmadım!arkadaşımda kalmaya başladım fakat aynı olay onun da başına geldi çünkü o ona ilk anlattığımda inanmamıştı!arkadaşım öldü!!!sonra ailemin yanına gittim ve onlara her şeyi anlattım kardeşim hariç kimse inanmadı fakat sabah kalktığımda kardeşim hariç herkesi o şakilde buldum. kardeşimin neden o durumda olmadığını düşününce onun bana inandığı fakat ailemin bana inanmadığı aklıa geldi kardeşim we ben büyük bi trawma ve şokun ardından bi ew tuttuk we berabar yaşamaya başladıkk!!!umarımm bi daha böyle bir olayy başıma gelmezz!!!
http://hadi.forummum.com

Gece evde Asla Tek Kalmayın..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» farz edin ki, bu gece son.....
» Sevgiliniz / Eşiniz gece uyurken tanımadığınız birinin adını sayıklasa ne yapardınız?