PayLasıM ForMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasıM ForMu

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

YanızLığıN RıhTıMı Aşk Acısı Çok Kötü şey

YazarMesaj
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : YanızLığıN RıhTıMı   Aşk  Acısı  Çok  Kötü  şey 441010
Rep gücü : 0

YanızLığıN RıhTıMı   Aşk  Acısı  Çok  Kötü  şey Empty
MesajKonu: YanızLığıN RıhTıMı Aşk Acısı Çok Kötü şey   YanızLığıN RıhTıMı   Aşk  Acısı  Çok  Kötü  şey EmptyÇarş. Kas. 19, 2008 10:29 pm

Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. Niye mi? Çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!

Beni sensiz bıraktığın gün geliyor aklıma , düşünyorumda çok acı çekmiştim, ama şu anda dahada çok çekiyorum ama biliyorumki sen bu acıya hiçbir zaman değmedin beni hiç bir zaman sevmedin sen sevsende sevmesende ben seni

Elbet mutluluk elimi tutacak birgün, elbet şans bana bir kıyak geçecek ve ben güleceğim. ne yazıkki sen sadece ardımdan bakacaksın kaybına göz yaşı dökeceksin ama merak sen üzülme gülüm acıda sevgin kadar geçicidir..

Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun beraber olamayız benim gibi biliyorsun, ayrı dünyaların insanısın yavrucağım sen kendi dünyanın toprağıda büyüyorsun.

Seni çok seviyorum dönmeyeceğini bilsemde bekliyorum beni bıraktın ona gittin olsun yinede kızamıyorum nolur dön bana bekliyorum seni hala çok seviyorum allahın belası dön artık..

Dün Gece Yine Aklımdaydın Saatlerce, Önce Ölümü Sonra Sensizliği Düşündüm. Hiç Farkı Yoktu Bibirinden, Çünkü Ölüm Sensizlikse, Sensizlik Zaten Ölümdü

Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum.Bu hayatı anlamsız,sensiz yaşıyorum.Her gün sanki ölümü bekliyorum.Çünkü ben sensiz yapamıyorum..

Gözlerim yollarda bekletme ne olur,bu aşka bir hüzün ekletme ne olur,bana sensizliği öğretme ne olur,yokluğun cehennem,cennetim sensin...

Ses etmesemde öfkem saklı sana bakışlarımda bir tokat atıp gitmek vardı ama alacağın olsun o da değmezdi sana.

Sanmaki vefasız unuttum seni şu seven kalbimi terkeden sen pişmanlık duyup ararsan eğer yüreğin sızlayıp yanarsa eğer nerdesin diye sorarsan eğer.. Hasretin Çölünde Sürgündeyim Ben !
http://hadi.forummum.com

YanızLığıN RıhTıMı Aşk Acısı Çok Kötü şey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİZCE AŞK ACISI NEDİR?
» Aşk Acısı Nedir BiLirMısıNız
» aşk acısı ceken yanlızlar