PayLasıM ForMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasıM ForMu

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

İşTe eN kraL Sözlerrrrr BuyruN

YazarMesaj
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : İşTe  eN kraL  Sözlerrrrr   BuyruN 441010
Rep gücü : 0

İşTe  eN kraL  Sözlerrrrr   BuyruN Empty
MesajKonu: İşTe eN kraL Sözlerrrrr BuyruN   İşTe  eN kraL  Sözlerrrrr   BuyruN EmptyÇarş. Kas. 19, 2008 10:22 pm

Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERİ GÖZLERİNE...

Unut dedin! Unutmam dedim! Unutursun dedin! Unutamam dedim! Unutmalısın dedin! Unutmamalıyım dedim! Unutacaksın dedin! Unutmayacağım dedim! (gülümsedin) elbet Unutursun dedin! (gözlerim doldu) asla Unutmam dedim vede asla Unutmayacağım! sen Unutsan bile

Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş binbir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsada bekler

Söylemek istediğim o kadar çok şey var ki başını bilip sonunu hatırlayamadığım. Sevdiğim bir kişi var ki sevdiğimi söyleyemediğim. Gözlerimde o kadar çok yaş var ki utanıp ağlayamadığım.

Vaktinden önce çiçek açmaz rüzgara kelepçe vurulmaz. Bende sen bitmedikçe veya bende ben ölmedikçe sana olan bu sevgim bitmez.

Sevgilim bilki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin, nede yıldızlı akşamları! Özlemin bir nehir olmuş yarar gider içimdeki dağları!

O kadar öfke doluyumki sana anlatamam.seni bin parçaya bölsemde hırsımı alamam.ya seveceksin yada sevmeyeceksin.ama şunu unutma asla seveni üzmeyeceksin
http://hadi.forummum.com
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : İşTe  eN kraL  Sözlerrrrr   BuyruN 441010
Rep gücü : 0

İşTe  eN kraL  Sözlerrrrr   BuyruN Empty
MesajKonu: Geri: İşTe eN kraL Sözlerrrrr BuyruN   İşTe  eN kraL  Sözlerrrrr   BuyruN EmptyÇarş. Kas. 19, 2008 10:23 pm

Son defa esmeden denizlerime ey! Deli fırtına bağrımı yakma nereye gidersen benide götür bu sahilde beni yalnız bırakma
http://hadi.forummum.com

İşTe eN kraL Sözlerrrrr BuyruN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EMO Nedir ? Buyrun içeri :)
» Firefox'u hızlandırmak ve güvenli yapmak isterseniz içeri buyrun...
» İşte Msn şifre bul
» İŞTE TAKIMLAR SIRALAMASI(EKİM AYI )
» Silinemeyen Dosyalara SON ! İşte Çözüm (ResimLi)