PayLasıM ForMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasıM ForMu

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ]

YazarMesaj
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] 441010
Rep gücü : 0

Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] Empty
MesajKonu: Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ]   Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 9:53 pm

Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlat?m ]

Evet Arkada?lar. Size Outlok Expres Kurulumunu Resimli Anlatmaya Çal??aca??m. Bu Anlat?ma Ben Daha Rastlamad?m. Bu Yüzden Size Sunmak ?stedim.

Outlok Expres Ne ??e Yarar : Forumumuza ait bir mail sahibiysek [ Rotas?zKaptan@sitead?.com gibi ] Gelen ve Gönderece?imiz Mailleri cPanelden veya Plesk Panelden Takip ederiz. [ Kullan?lan Panele Göre De?i?ir ] .
Örne?in cPanel' i ele alal?m. Ben Rotas?zKaptan@sitead?.com adresime gelen mailleri cPanel'e girmeden Masaüstümde Takip edebilirim.Hemde Outlok Expres sayesinde.Masaüstümdeki Outlok Expres simgesine çift t?klamam yeterli.Kurulumu bitirdikten sonra her açt???m?zda Kullan?c? ad? ve ?ifre girme zorunlulu?u olmayan bir i?lemdir.

Kuruluma Geçelim :

1.) Alttaki resimde gördüldü?ü üzere Outlok Expresi aç?yoruz ve üstteki menülerden Araçlar Seçene?ine T?kl?yoruz ve E-Posta Hesaplar?na Giriyoruz

Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] 56029163op9

2.) E-Posta Hesaplar?na Girdikten Sonra Altta Göründü?ü üzere ekran gelecektir.??aretlenen alan? yani Yeni e-posta hesab? ekle seçene?ini seçiyoruz ve ?leri T?kl?yoruz.
Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] 10464030ke0

3.) ?leri T?klad???m?zda Kar??m?za Alttaki resimde görünen ekran gelecektir. Burada dikkat edilmesi gereken husus POP3 ' ün i?aretlenmesidir.POP3 seçene?ini i?aretledikten sonra ?leri Butonuna T?kl?yoruz
Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] 20401624bf1

4.) POP3 i?aretledikten ve ?leri dedikten sonra alttaki resimde görünen ekran gelecektir. E-posta Adresi K?sm?na kendi sitenizin msn veya mail adresini girmelisiniz. Örn ; nickiniz@sitead?.com gibi.
Gelen ve Giden Posta sunucular?na girece?iniz isim ise kendi site adresiniz olmal?. Sadece en ba??na "mail" yazmal?s?n?z. Örne?in siz ?u ?ekilde gireceksiniz ; mail.sitead?.com
Hepsini yapt?ktan sonra Di?er Ayarlar Butonuna T?kl?yoruz
Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] 26449067pc0

5.) Di?er Ayarlar Butonuna t?klad?ktan sonra kar??n?za alttaki resimde görünen ekran gelecektir.Kurulu? ve Yan?t e-postas?na resimdeki ?ekilde yazmal?s?n?z. Yan?t E-Postas?nda Dikkat edece?iniz husus ; nickiniz@sitead?.com ?eklinde yazmal?s?n?z. Bu 2 seçene?i doldurduktan sonra Üst menüdeki Giden Sunucuya T?kl?yoruz.
Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] 76462967pe0

6.) Giden Sunucuya t?klad?ktan sonra kar??n?za alttaki resimde göründü?ü gibi ekran gelecektir. Resimde gördü?ünüz gibi seçenekleri i?aretliyorsunuz, Kullan?c? ad?n?z? [ nickiniz@sitead?.com ] ve Parolan?z? Yaz?yorsunuz. Sonra Tamam T?kl?yorsunuz.

Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] 59703796bm4

7.) Hepsini yapt?ktan sonra en altta ilk ba?ta gelen ekran kalacakt?r.Alttaki resimde görüldü?ü gibi.Bunu daha önceden doldurmu?tuk.Bu ekran üzerinde oynama yapm?yoruz sadece ?leri Butonuna T?kl?yoruz.

Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ] 86422912lk9

8.) Son olarak da Kar??n?za Kurulumun tamamlanmas? için onay vermeniz gereken bir ekran gelecektir. Gelen ekranda ise sizden "SON" butonuna t?klaman?z istenecektir.Son butonuna t?kl?yorsunuz ve Outlook Expres Kurulumunu Tamamlam?? Oluyorsunuz.
http://hadi.forummum.com

Outlok Expres Kurulum [ Resimli Anlatım ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WinRar ile Setup Hazırlama [ Resimli Anlatım ]
» Traktor Dj Studio [ResimLi Program AnLatımı]
» Silinemeyen Dosyalara SON ! İşte Çözüm (ResimLi)
» Videolu Anlatım mı Yapmak İstiyorsunuz ? Ondan kolay ne war! Tıkla [BB FlashBack 1.5]