PayLasıM ForMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PayLasıM ForMu

AnasayfaAramaLatest imagesGiriş yapKayıt Ol

ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???

+2
ozi_ozi
By_Akrep
6 posters
YazarMesaj
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? 441010
Rep gücü : 0

ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? Empty
MesajKonu: ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???   ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 12:03 am

beNim şuana kadar hiç bi sanatçıyı sevqiLiM oLsuN demedim sizin varsa buyruN payLasıN
http://hadi.forummum.com
ozi_ozi
Üye
Üye
ozi_ozi

MesajKonu: konusma   ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 7:10 pm

aslında benim sevdiyim resmen asık oldugum 5 sanatçı var shakira--michelle rodriguez--hadise-- gülben ergen--- avril lavigne--- keske bunlar beni sevgilim olsaydı ben bu kişileri resmen asıgım benya............
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

kuralları : ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? 441010

MesajKonu: Geri: ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???   ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 7:58 pm

ozi_ozi demiş ki:
aslında benim sevdiyim resmen asık oldugum 5 sanatçı var shakira--michelle rodriguez--hadise-- gülben ergen--- avril lavigne--- keske bunlar beni sevgilim olsaydı ben bu kişileri resmen asıgım benya............

Very Happy:D:D::

beN saysaM bitmezzzz ki Very Happy:D:D:
dadlu_alev
Üye
Üye
dadlu_alev

Ruh Hali : ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? Canli10
Takım : ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? Galatasaraysx1

MesajKonu: Geri: ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???   ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? EmptyPerş. Kas. 13, 2008 4:21 pm

benim gökan özeN bide TarkaN
courage57
Üye
Üye
courage57

Ruh Hali : ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? Deli10
Takım : ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? Galatasaraysx1

MesajKonu: Geri: ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???   ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? EmptyPerş. Kas. 13, 2008 4:51 pm

avril laving veya beyonce u beğeniyorum desem istediğiniz cvpı almış olacaksınız ama onlar beni beğensiz ben niye onlara aşık olayım ünlüler bizi bozar güzel anadolumuzun nazlı kızları dururken
teoman
Üye
Üye
teoman

MesajKonu: Geri: ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???   ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? EmptyC.tesi Kas. 22, 2008 1:14 pm

eda taşpınar
leyo
Üye
Üye
leyo

Ruh Hali : ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? Centil10
Takım : ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? Beiktaxc0

MesajKonu: Geri: ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???   ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? EmptyPtsi Kas. 24, 2008 10:17 am

ben hiç bi ünlünün sevgilim olmasını istemem..onlarınm kaprisiyle uğraşılmaz Very Happy
http://www.hadi.forummum.com
By_Akrep
YöNeTiCi [SiTe Sahibi]
YöNeTiCi   [SiTe Sahibi]
By_Akrep

MesajKonu: Geri: ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???   ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı??? EmptyPtsi Kas. 24, 2008 4:04 pm

Leyo o kadar oLsuN demi Çünkü ünLü birisi Very Happy:D::

ünlülerden "keşke şu benim sevgilim olsaydı" dediğiniz var mıı???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» keşke seni sevmeseydim
» FERHAT GÖÇER-GÜL Kİ SEVGİLİM,GÜL Kİ GÖZLERİN SOLMASIN AŞK ÇİÇEĞİM.......
» KARMATE( Diskografi ) "Karadeniz’den Rüzgar gibi esen bir grup"
» Iran, "israil Casusu"nu Idam Etti
» Hotmail artık "neredeyse" eskisi gibi